-
badger hills farm series
Clue in the Chimney: by Jenny Phillips
Regular price $7.49Regular priceUnit price / perby Jenny Phillips -
physical items
Course Book (PDF): Preschool Language Arts
Regular price $15.00Regular priceUnit price / perby Preschool Language Arts -
physical items
Course Book 1: Math 6
Regular price $28.99Regular priceUnit price / perby Math 6 -
Course Book 1: Math 7
Regular price $15.99Regular priceUnit price / perby Math 7 -
Course Book 1: Pre-Algebra
Regular price $17.99Regular priceUnit price / per -
physical items
Course Book 2: Math 6
Regular price $28.99Regular priceUnit price / perby Math 6 -
badger hills farm series
Course Book 2: Math 7
Regular price $15.99Regular priceUnit price / perby Math 7 -
Course Book 2: Pre-Algebra
Regular price $17.99Regular priceUnit price / per -
badger hills farm series
Course Book 3: Math 7
Regular price $15.99Regular priceUnit price / perby Math 7 -
Course Book 3: Pre-Algebra
Regular price $17.99Regular priceUnit price / per -
badger hills farm series
Course Book 4: Math 7
Regular price $15.99Regular priceUnit price / perby Math 7 -
Course Book 4: Pre-Algebra
Regular price $17.99Regular priceUnit price / per -
digital downloads
Course Book: Language Arts Level 3
Regular price $28.99Regular priceUnit price / perby Language Arts Level 3 -
supplemental resources, correlated reading
Course Book: Language Arts Level 4
Regular price $22.99Regular priceUnit price / perby Language Arts Level 4 -
physical items
Course Book: Language Arts Level 5
Regular price $24.99Regular priceUnit price / per -
supplemental resources, correlated reading
Course Book: Language Arts Level 6
Regular price $32.99Regular priceUnit price / per -
supplemental resources, correlated reading
Course Book: Language Arts Level 7
Regular price $25.99Regular priceUnit price / per -
physical items
Course Book: Level 1 Language Arts
Regular price $28.99Regular priceUnit price / perby Language Arts Level 1 -
physical items
Course Book: Level 2 Language Arts
Regular price $28.99Regular priceUnit price / perby Language Arts Level 2 -
physical items
Course Book: Level K Language Arts
Regular price $28.99Regular priceUnit price / perby Language Arts Level K -
physical items
Course Book: Math 1
Regular price $29.99Regular priceUnit price / perby Math 1 -
physical items
Course Book: Math 2
Regular price $29.99Regular priceUnit price / perby Math 2 -
physical items
Course Book: Math 3
Regular price $29.99Regular priceUnit price / perby Math 3 -
physical items
Course Book: Math 4
Regular price $34.99Regular priceUnit price / perby Math 4 -
physical items
Course Book: Math 5
Regular price $34.99Regular priceUnit price / perby Math 5 -
physical items
Course Book: Math K
Regular price $29.99Regular priceUnit price / perby Math K -
physical items
Course Book: Preschool Language Arts
Regular price $17.99Regular priceUnit price / perby Preschool Language Arts -
supplemental resources, correlated reading
Course Companion: Language Arts Level 7
Regular price $13.99Regular priceUnit price / perby Language Arts Level 7 -
individual physical items
Creative Arts & Crafts Notebook: Print-at-Home PDF
Regular price $16.99Regular priceUnit price / perby Print-at-Home PDF -
physical courses
Creative Arts & Crafts Notebook: Printed Book + PDF Download
Regular price $16.99Regular priceUnit price / perby Printed Book + PDF Download